Aktualności

Remis w Miączynie

• autor: PogonLaszczowka, 2016-10-04 20:16

Olimpia Miaczyn- Pogon 96 Łaszczówka 1-1 (0-1)

W niedzielne popołudnie w Miączynie spotkały się dwie drużyny zamykające tabele klasy "O", w meczu o 6 pkt.

Lepiej w mecz weszła drużyna Pogoni dochodząc do dogodnych sytuacji, w okolicach 30 min dośrodkowanie z rzutu wolnego, mocno wbitą piłkę w pole karne przez Piotra Wasiołka wykorzystuje Jarosław Kapuśniak i Pogoń prowadzi 1-0.Bardzo dobra gra Pogoni i nieliczne kontrataki Olimpii ,do przerwy wynik nie uległ zmianie.

Po zmianie stron pilarze Olimpii atakowali z coraz większa ochota kompletnie odsłaniając formacje defensywne. Pogoń zepchnięta do defensywy skupiła się na szybkich kontratakach, lecz nie przynosiły one zamierzonych efektów.

W doliczonym czasie gry gdy zawodnicy Pogoni byli już myślami w szatni i cieszyli się z 3 pkt, piłkarze z Miączyna przeprowadzili jedyna w tym meczu akcje zakończona celnym strzałem na bramkę i precyzyjnym strzałem pod poprzeczkę pakują gola w 93 minucie, po chwili sędzia kończy mecz.1-1.

Na nieszczęście Pogoni sprawdziło się stare ale jak najbardziej aktualne hasło: "Gra się do końca". Szkoda straconych 2 pkt, bo tego dnia zwycięstwo Pogoni było na wyciągniecie reki.

Warto zauważyć ze tego dnia murawa na "stadionie" Olimpii, nie pomagała zawodnikom obu drużyn w prowadzeniu kombinacyjnych akcji...

Miejmy nadzieje ze na kolejny mecz zawodnicy z Łaszczówki będą skoncentrowani do wali przez pełne 90 min+ czas doliczony, i upragnione 3 pkt w końcu zasila konto POGONI.

Skład:Słoboda- Podborny, Jakubiak(Szczepaniak 46'), Kapuśniak- Z.Jeruzal(Późniak 81'), Puchalski, Nagowski, Wasiołek(Bukowski 78'), Świderek(Kowalczuk 73'), J.Jeruzal, Malinowski(Radecki 68')

Bramka: Kapuśniak 21'